0
0
Subtotal:
Brak produktów w koszyku.

Data Science News #91

Powoli zbliżamy się do setnego wydania Data Science News. Zanim nastanie ten czas, zobaczcie, co ciekawego znalazło się w wydaniu 91.

  1. Powstał system militarny, który przy pomocy AI potrafi eliminować kilka zagrożeń w tym samym momencie. [WIĘCEJ TUTAJ]

  2. Jak najlepiej wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w Unii Europejskiej? [WIĘCEJ TUTAJ]

  3. Co się stanie, jeżeli kontrolę nad nami przejmie AI? [WIĘCEJ TUTAJ]

  4. Roboty i AI na japońskich wsiach. To się dzieje. [WIĘCEJ TUTAJ]

  5. Jak zbudować algorytm rozpoznawania mowy w czasie rzeczywistym, przy pomocy Pythona? [WIĘCEJ TUTAJ]

Komentarze

Odwiedź nasze social media:

Przeczytaj także

Czujecie już świąteczny klimat? My powoli zaczynamy. Póki co w prasówce jeszcze tego nie widać, co nie zmienia faktu, że ponownie udało nam się znaleźć dla Was garść ciekawych informacji.
Jesteście gotowi na przedostatnią prasówkę w tym roku? Mamy nadzieję, że tak. Nie ma co przedłużać, sprawdźcie najciekawsze informacje minionego tygodnia.
Jesteście ciekawi, jakie informacje ze świata AI i Data Science udało nam się znaleźć. Dłużej nie będziemy trzymać Was w niepewności.
Powoli zbliżamy się do setnego wydania Data Science News. Zanim nastanie ten czas, zobaczcie, co ciekawego znalazło się w wydaniu 91.
Zaloguj się
Rejestracja jest darmowa!

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w Polityce prywatności.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.