0
0
Subtotal:
Brak produktów w koszyku.

Data Science News #94

Jesteście gotowi na przedostatnią prasówkę w tym roku? Mamy nadzieję, że tak. Nie ma co przedłużać, sprawdźcie najciekawsze informacje minionego tygodnia.

  1. Przerażają Was roboty i horrory, w których główną rolę grają dzieci? W takim razie nie powinniście poznawać tego robota. [WIĘCEJ TUTAJ]
  2. Uczenie maszynowe pozwoli oszacować ryzyko pęknięcia tętniaka aorty. [WIĘCEJ TUTAJ]
  3. Powstał robot, który do złudzenia przypomina człowieka, a jego celem będzie dostarczanie nam rozrywki. [WIĘCEJ TUTAJ]
  4. Czy już niedługo SI będzie w pełni autonomiczna? Wiele na to wskazuje, przynajmniej w branży medycznej. [WIĘCEJ TUTAJ]
  5. To ludzie przyczyniają się do tego, że AI nigdy nie będzie w pełni moralna i etyczna. [WIĘCEJ TUTAJ]

Komentarze

Odwiedź nasze social media:

Przeczytaj także

Czujecie już świąteczny klimat? My powoli zaczynamy. Póki co w prasówce jeszcze tego nie widać, co nie zmienia faktu, że ponownie udało nam się znaleźć dla Was garść ciekawych informacji.
Jesteście gotowi na przedostatnią prasówkę w tym roku? Mamy nadzieję, że tak. Nie ma co przedłużać, sprawdźcie najciekawsze informacje minionego tygodnia.
Jesteście ciekawi, jakie informacje ze świata AI i Data Science udało nam się znaleźć. Dłużej nie będziemy trzymać Was w niepewności.
Powoli zbliżamy się do setnego wydania Data Science News. Zanim nastanie ten czas, zobaczcie, co ciekawego znalazło się w wydaniu 91.
Zaloguj się
Rejestracja jest darmowa!

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w Polityce prywatności.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.