0
0
Subtotal:
Brak produktów w koszyku.

O nas

Mateusz Kulesza - Trener
Łukasz Andrzejewski - Trener

Nasz zespół

Od 2007 roku kreujemy polski rynek IT. Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Sages.

Kształcimy przyszłych specjalistów, oferując edukację na zróżnicowanym poziomie, a także prowadzimy własną działalność badawczą.

Kim jesteśmy i kim chcemy być.

Czyli kilka rzeczy, które warto wiedzieć o Sages.

Działamy od 2007 roku

Jesteśmy obecni na rynku od ponad dekady. W tym czasie na naszych oczach zmieniały się trendy panujące w branży. Na bieżąco monitorujemy zmiany zachodzące w IT i potrafimy na nie odpowiedzieć. Przykładem może być to, że jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy organizować bootcampy z Data Science.

Nie tylko szkolenia

Nasza działalność to coś więcej, niż szkolenia. Oprócz tego prowadzimy studia podyplomowe, organizujemy bootcampy programistyczne oraz świadczymy usługi z zakresu employer brandingu i rozwiązań outsourcingowych.

Ludzie to nasza wartość

W naszym zespole jest miejsce dla każdego typu osobowości. Każdy jest inny, a przez to wyjątkowy. Łączy nas wspólny cel, do którego nieustannie dążymy. Oczywiście nie zapominamy o benefitach pozapłacowych takich jak opieka medyczna. Świętujemy również urodziny i małe wewnętrzne sukcesy. Poza tym mamy szafę, z której wysypują się ciasteczka.

Referencje

Nasi konsultanci szkolili lub doradzali w wielu firmach, głównie z sektora finansowego, ubezpieczeniowego oraz w firmach wytwarzających oprogramowanie. Większość klientów, którzy mieli okazje skorzystać z naszych usług wraca do nas często.

Poniżej załączamy listę wybranych klientów oraz referencje na usługi szkoleniowe. Chroniąc interesy naszych klientów nie podajemy do publicznej wiadomości zleceniodawców innych usług np. audytu bezpieczeństwa. Podczas zamawiania usługi jesteśmy otwarci na prezentację listy firm które wyraziły na to zgodę. Zapraszamy do kontaktu.

Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy.
Artur Zakrzewski
Alior Bank Spółka Akcyjna
Materiały szkoleniowe, przykłady i zadania użyte podczas szkolenia były interesujące i nastawione na praktyczne wykorzystanie.
Uczestnicy szkolenia
Grupa OLX sp. z o.o.
Firma Sages Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem i elastycznością.
Michał Nowicki
Alior Bank Spółka Akcyjna
Szkolenia przez Sages zostały zrealizowane z należytą starannością.
Bartosz Kotlarski
IdeaSystems Sp. z o.o.
Zaloguj się
Rejestracja jest darmowa!

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w Polityce prywatności.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.