0
0
Subtotal: 0,00 
Brak produktów w koszyku.

Spring framework

Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie frameworka Spring

Więcej niż e-learning.

Co obejmuje masterclass?

40 godzin nagrań

Sesje Q&A na żywo z mentorem
Webinaria z prowadzącym
Zamknięta grupa dyskusyjna
Dostęp do kodu źródłowego
Pytania i quizy pod egzamin

Poznaj prowadzącego

Łukasz Andrzejewski – doświadczony trener z ponad 13-letnią praktyką na sali szkoleniowej. Aktywnie działa jako konsultant i programista w zakresie szeroko pojętych technologii Java, rozwiązań frontendowych oraz mobilnych. Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej Politechniki Poznańskiej, specjalizacja: Symulacje komputerowe. Aktualnie Partner, Head of Technology w Sages. Dba o rozwój aktualnej oferty, przygotowuje i prowadzi szkolenia oraz bierze udział w realizacji projektów IT.

Przykładwe opinie po szkoleniach, ktore prowadził Łukasz

  • “Połączenie teorii i praktycznych aspektów w bardzo dobrym tempie, bardzo kompetentny trener z pasją przekazujący wiedze”
  • “Ogromna ilość treści przekazana w bardzo komunikatywny sposób – kolejne wprowadzone technologie były wprowadzane w bardzo sensowną sekwencję tematów”
  • “Prowadzący posiadał bardzo rozległą wiedzę. Przekazał nam mnóstwo informacji także z zagadnień nie będących głównym tematem szkolenia”
  • “Szkolenie prowadzone w interesujący sposób, zakres materiałów bardzo dobrze przygotowany i omówiony, prowadzący posiada bardzo dokładną wiedzę i potrafi ją przekazać w odpowiedni sposób”
  • “Dużo ciekawych informacji. Prowadzący przeprowadził nas przez różne rozwiązania architektoniczne dotyczące mikroserwisów. Poznaliśmy możliwe problemy i i ch rozwiązania”
  • “Dowiedziałem się wszystkiego co było w planie szkolenia, było dodatkowo omówionych trochę tematów lekko wykraczających”
  • “Ponieważ pokazany był szeroki wachlarz możliwości wykorzystania Springa z zastosowaniem przykładów praktycznych “na żywo”, prowadzący odpowiadał na każde pytanie, a także dzielił się swoimi doświadczeniami”
  • “Prowadzący obeznany w temacie, nie dało się zagiąć żadnym pytaniem 🙂 obszerny materiał, opowiedziany w przejrzysty sposób. Prowadzący tłumaczył wszystko w bardzo jasny i łatwy do przyswojenia sposób”
  • “Prowadzący wykraczał poza materiał i pokazywał aplikacje w Springu w kontakcie z innymi technologiami”
  • “Szkolenie nie było skupione na jednej konkretnej technologii tylko zawierało też dużo tematów i ciekawostek związanych z technologiami pobocznymi, które dawało lepszy obraz całości. Dodatkowo bardzo ciekawy sposób prezentacji materiału (oprócz tego związanego z dostępem do baz danych)”

Sprzedaż early access trwa!

W ramach Early Access mozesz dokonać zakupu kursu, który wciąż jest w trakcie produkcji, ale niebawem otrzymasz pierwszy moduł kursu i będziesz miał możliwość jego przetestowania.

999

Spring framework – BASIC

Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie frameworka Spring

799

Python w analizie danych – 2020

Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie języka Python

1,299

Przetwarzanie języka naturalnego -2020

Zapisz się na unikalny, przekrojowy kurs dotyczący przetwarzania języka naturalnego!

599

Cassandra

Prezentowany kurs elearningowy o bazie danych Cassandra powstał na potrzeby studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej dla kierunku „Big Data – przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych”

Wprowadzenie do Pythona

Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie języka Python

599

Clean Architecture – 2020

Kurs omawia wykorzystanie dobrych praktyk związanych z architekturą, jakością oprogramowania oraz jego utrzymywaniem

299

Wprowadzenie do Spring framework

W tej części poznasz podstawy użycia frameworka Spring

399

Spring w praktyce

W trakcie tego kursu rozwiniesz swoje umiejętności i nauczysz się wykorzystywać Springa do typowych zadań wykonywanych przy budowie aplikacji

599

Spring zaawansowany

W tej części poznasz bardziej zaawansowane mechanizmy frameworka Spring.

1,399

Spring framework – edycja II, ostatnia w 2020r.

Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie frameworka Spring

Dostępny na zamówienie

Podstawy cloud

Chmura obliczeniowa jest jednym z najbardziej dynamicznych tematów, które pojawiły się w ostatnich latach. Kurs omawia wykorzystanie dobrych praktyk związanych z architekturą, jakością oprogramowania oraz jego utrzymywaniem.

699

Python w analizie danych – e-learning

Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie języka Python

1,399

Python w analizie danych – edycja II, ostatnia w 2020r.

Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie języka Python

IV EDYCJA

Kurs Python w analizie danych

Python jest jednym z wiodących języków programowania zarówno w środowisku systemów webowych jak i Data Science i Machine Learning. Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie języka Python

START 25.10.2021! DOŁĄCZ

Kurs Spring framework – e-learning pod okiem eksperta

Spring framework to kompleksowe szkolenie, obejmuje wszystko czego potrzeba aby stworzyć kompletną aplikację od warstwy dostępu do danych, aż po usługi REST / interfejs użytkownika. Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie frameworka Spring

START 25.10.2021! DOŁĄCZ
Kurs Clean

Kurs Clean Architecture

Kurs omawia wykorzystanie dobrych praktyk związanych z architekturą, jakością oprogramowania oraz jego utrzymywaniem.

II EDYCJA

Kurs Przetwarzanie języka naturalnego

Przekrojowy kurs, którego autorami są eksperci ze świata nauki i biznesu: Łukasz Kobyliński, Patryk Pilarski, dr inż. Michał Marcińczuk, dr Alina Wróblewska, Ryszard Tuora, dr hab. Piotr Pęzik, dr inż. Danijel Korzinek

I EDYCJA

Python w analizie danych – blended learning

Poznaj możliwości, mocne strony oraz zastosowanie języka Python. Zacznij naukę Pythona w analizie danych z Mattem.

« » Strona 1 / 2
Zaloguj się
Rejestracja jest darmowa!

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w Polityce prywatności.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.