0
0
Subtotal:
Brak produktów w koszyku.

Tym razem się nie udało...

Twój wynik nie pozwolił na zakwalifikowanie się na kurs Data Science. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z programowaniem, zachęcamy do udziału w bezpłatnym kursie Podstawy programowania w Python i ponownej aplikacji na kurs Data Science. Zapisz się na darmowy kurs i zwiększ swoje szanse na udział w Bootcampie Data Science.

Podstawy programowania
w języku Python

Cena: Bezpłatny

Python jest jednym z liderów na rynku języków programowania. Popularity of Programming Language Index plasuje go na pierwszym, RedMonk na drugim, a Tiobe Index na trzecim miejscu pod względem popularności i ilości wytwarzanego oprogramowania. Microsoft rozważa, czy z Pythona nie zrobić języka skryptowania arkuszy Excel i całego pakietu Office. Środowiska akademickie, nie tylko informatyczne, kształcą nowe kadry, które posiadają umiejętność programowania w Python. Tendencja wzrostu jego popularności pozwala przypuszczać, że w ciągu kilku następnych lat stanie się niekwestionowanym liderem, tak, jak już to ma miejsce w branży Data Science i Machine Learning.

Zaloguj się
Rejestracja jest darmowa!

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w Polityce prywatności.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.