0
0
Subtotal:
Brak produktów w koszyku.

Program absolwent

Jeżeli po kursie chcesz uzyskać pomoc w znalezieniu pracy, przystąp do naszego Programu Absolwent.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE

Spotkanie z rekruterem

W czasie kursu będziesz uczestniczył w szkoleniu z profesjonalistą. Poznasz prawo pracy i oczekiwania pracodawcy, stworzysz profesjonalne CV i profil na Linkedin. Dodatkowo odbędziesz symulowaną rozmowę o pracę.

Utworzenie profilu kandydata

Abyś mógł skutecznie zaprezentować się swojemu przyszłemu pracodawcy, pomożemy Ci stworzyć Twój indywidualny Profil Kandydata, na który będzie się składało CV oraz programistyczne portfolio.

Terminarz spotkań

Po otrzymaniu Twoich dokumentów rekrutacyjnych,zaczniemy przygotowywać dla Ciebie odpowiednie oferty pracy. Po ukończonym procesie rekrutacji spotkamy się z Tobą, aby zaproponować Ci konkretne stanowisko pracy oraz omówić wszystkie Twoje rozmowy. Powiemy Ci, jak wypadłeś, co poszło świetnie, a nad czym należy jeszcze popracować.

Zaufali nam

Zaloguj się
Rejestracja jest darmowa!

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w Polityce prywatności.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.